- Úvod
- Lumilux, 8W, LED
Lumilux, 8W, LED

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Súvisiaci tovar4
Lumilux, 8W, LEDPredaj ukončený/ ksbez DPH
Lumilux je zápustné svietidlo so sklíčkom proti oslneniu, pre inštaláciu do zeme alebo terasy. Inštalovaná je 4x2W LED, nahrádzajúci 35W halogén.
Montáž pomocou pružinovej spony do montážneho otvoru 85-95mm v podlahe, alebo priamo do zeme pomocou plastového púzdra, ktoré sa dodáva spoelčně so svietidlom.
Technické parametre:
| Príkon | 8W |
| Svetelný zdroj | LED |
| Typ | 4x2W-CREE-LED |
| Teplota farby | 3000 K |
| Napájacie napätie | 12 V AC |
| Pripojovací kábel | 5 m s P&P konektorem IP 44 |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -20 až +50 ° |
| Typ osvetlenie | Vonkajšie |
| Rozmery | viď foto |
| Materiál | Nerez, hliník |
| Farba | Strieborná |
| Montáž | Otvor v podlahe alebo plastové puzdro |
| Možnosť výmeny svetelného zdroja | |
| IP krytie | IP 68 |










