- Úvod
- Záhradné osvetlenie - 12V
- Voľne stojace svietidlá
- Arco 40, 3 W, LED
Arco 40, 3 W, LED

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Súvisiaci tovar7
Arco 40, 3 W, LED3-7 dnů77,38 €/ ks62,91 € bez DPH
Arco je elegantný 12V vonkajšie svietidlo v hliníkovom prevedení, vybavené tienidlom zo skla. Toto svietidlo je štandardne dodávané s predinštalovaným LED zdrojom s príkonom 3 W. Svietidlo je vhodné na osvetlenie terás, príjazdových ciest a chodníkov v záhrade.
špecifikácie:
Svetelný zdroj je dodávaný súčasne so svietidlom. Hmoždinky a skrutky sú súčasťou balenia. K ukotvenie do pevného povrchu je vhodné použiť skrutky a hmoždinky. Transformátor nie je súčasťou balenia a objednáva sa samostatne .
Technické parametry:
| Príkon | 3 W |
| Svetelný zdroj | LED |
| Typ LED | modul 12 x biela |
| Patica | GU5.3 |
| Teplota farby | 3000 °K |
| Napájecie napětie | 12 V AC |
| Pripojovací kábel | 2 m SPT-1 |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -20 až +50 ° |
| Typ osvětlenie | Vonkajšie stĺpik |
| Počet svietidiel | 1 |
| Rozmery | 41 x 6 cm |
| Materiál | Hliník, sklo |
| Farba | čierná |
| Montáž | Šrouby |
| Možnosť výmeny svetelného zdroja | Ano |
| IP krytie | IP 44 |














