Novinky
20.11.2019
GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY
Plánujete nakúpiť tovar z nášho sortimentu, ale identický produkt, o ktorý máte záujem, ste videli kdekoľvek na internete za nižšiu cenu? Informujte ... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
Blog
11.03.2022 Umelý ratan
Umelý ratan na mieru
Potrebujete zakryť alebo zatraktívniť vonkajšie priestory alebo balkón a ratanové rohože v metráži svojimi rozmermi nevyhovujú? Potom využite našu jed... čítať celé
Ratanové balkónové zásteny na mieru
Potrebujete zakryť alebo zatraktívniť vonkajšie priestory alebo balkón a štandardizované ratanové balkónové zásteny svojimi rozmermi nevyhovujú? Potom... čítať celé
Možnosti zatienenia balkóna či terasy
Použiť je možné umelé živé ploty, umelé bambusové rohože, prírodné prútené rohože či tieniace tkaniny. Od minulého roka sme do nášho sortimentu novo z... čítať celé
Zobraziť všetky články
Recenzie zákazníkov

 

 

 

  1. Úvod
  2. Rady a návody pre náš sortiment

Rady a návody pre náš sortiment

Najnovšie články

Umelý ratan
11.03.2022
Umelý ratan
Potrebujete zakryť alebo zatraktívniť vonkajšie priestory alebo balkón a ratanové rohože v metráži svojimi rozmermi nevyhovujú? Potom využite našu jedinečnú ponuku a nechajte si vyrobiť ratanovú rohož na mieru presne podľa vašich požiadaviek. Vyberať môžete z mnohých farebných variant.
Balkónové zásteny
Potrebujete zakryť alebo zatraktívniť vonkajšie priestory alebo balkón a štandardizované ratanové balkónové zásteny svojimi rozmermi nevyhovujú? Potom využite našu jedinečnú ponuku a nechajte si vyrobiť ratanovú balkónovú zástenu na mieru, presne podľa vašich požiadaviek.
Balkónové zásteny
Použiť je možné umelé živé ploty, umelé bambusové rohože, prírodné prútené rohože či tieniace tkaniny. Od minulého roka sme do nášho sortimentu novo zaradili aj netkané textílie s okami a ratanové zásteny s okami.
Tieniacej tkaniny
Kotvenie tieniacej tkaniny na plot nie je zložité, napriek tomu odporúčame si preštudovať a dodržiavať správny postup inštalácie.
Voda v záhrade
13.04.2021
Voda v záhrade
Inštalácia stĺpikov je pomerne jednoduchá a pri dodržaní postupu sa nie je čoho báť. Stĺpiky Aquapoint je možné upevniť pomocou kotviacej pätky, mobilného podstavca alebo zabetónovaním. Stĺpiky Irriga sa betónujú, plastové stĺpiky sa skrutkujú na pevný podklad.
Voda v záhrade
11.04.2021
Voda v záhrade
Vodovodné stĺpiky sú využívané spravidla na záhradách rodinných domov ako hydranty slúžiace na estetické a komfortné napojenie na rozvod vody napríklad na pripojenie hadice na ručné zalievanie. Elektrostĺpiky umožňujú umiestniť 230 V zásuvku aj do vzdialenejších kútov záhrady.
Stabilizované rastliny
Čo je stabilizácia rastlín?
Stabilizované rastliny
Stabilizované kytice a väzby na prianie
Umelé živé ploty
Ploty dielcové, v roliach, na drevenom rastri.
Umelé živé ploty
Popis inštalácie dielcových plotov i plotov balených v rolke a ich špecifiká.
Článkov na stránku 204060