- Úvod
- Záhradné osvetlenie - 12V
- Spoty a reflektory
- Arcus, 5W, LED
Arcus, 5W, LED

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Súvisiaci tovar7
Arcus, 5W, LED3-7 dnů62,23 €/ ks50,59 € bez DPH
Osvetlenie záhradných ciest a terás. Súčasťou balenia je tŕň (k ľahkému upevnenie do zeme) a hmoždinky so skrutkami na upevnenie do pevného povrchu.
Špecifikácie:
Svetelný zdroj je dodávaný súčasne so svietidlom. Hmoždinky a skrutky, alebo tŕň sú súčasťou balenia. K ukotvenie do pevného povrchu je vhodné použiť skrutky a hmoždinky, pre upevnenie do zeme tŕň. Transformátor nie je súčasťou balenia a objednáva sa samostatne.
Technické parametre:
| Príkon | 5 W |
| Svetelný zdroj | LED |
| Typ LED | MR16 5 LED teplá 5W |
| Patice | |
| Teplota farby | 3000 °K |
| Napájacie napätie | 12 V AC/DC |
| Pripojovací kábel | 2 m SPT-1 |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 ° |
| Typ osvetlenia | Vonkajší stĺpik |
| Počet svietidiel | 1 |
| Rozmery | 10 x 10 x 36,5 cm |
| Materiál | Hliník |
| Farba | Čierna |
| Montáž | Šróby/tŕň |
| Možnosť výmeny svetelného zdroja . | Áno |
| IP krytie | IP 44 |
| Hmotnost (m) | 0,64 kg |













