- Úvod
- Záhradné osvetlenie - 12V
- Spoty a reflektory
- Arigo, 3 W, LED
Arigo, 3 W, LED

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Súvisiaci tovar7
Arigo, 3 W, LED3-7 dnů80,94 €/ ks65,80 € bez DPH
Moderné vonkajšie LED reflektor Arigo , ktorý umožňuje efektné nasvietenie objektov, krovín a stromov v okrasných záhradách a ďalších exteriéroch . Toto svietidlo je štandardne dodávané s predinštalovaným LED zdrojom s príkonom 3 W.
Špecifikácie:
Súčasťou balenia je svetelný zdroj. Súčasťou balenia je aj kotviaci a upevňovací materiál. Kotvenie svietidlá do pevných povrchov sa vykonáva pomocou hmoždiniek a skrutiek, ktoré sa inštalujú do predpripravených otvorov v spodnej časti svietidla. Pre upevnenie svietidlá do zeminy použite kovové tŕne, ktoré sú tiež súčasťou balenia. Balenie neobsahuje transformátor, ktorý sa objednáva samostatne.
Technické parametre:
| Príkon | 3 W |
| Svetelný zdroj | LED |
| Typ LED | MR16 3 LED |
| Patica | GU5.3 |
| Teplota farby | 3000 °K |
| Napajacie napatie | 12 V AC |
| Připojovací kabel | 2 m HORN-F |
| Typ osvetlenie | Voonkajšie spot |
| Počet svietidiel | 1 |
| Rozmery | 11,5 x 8,5 cm |
| Material | hliník |
| farba | strieborná |
| Možnosť výmeny svetelného zdroja | Ano |
| IP krytí | IP 68 |












