Aton ratan - hnedá, 6W, LED - ROZBALENO

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Súvisiaci tovar7
Aton ratan - hnedá, 6W, LED - ROZBALENOSkladom125,66 €/ ks102,16 € bez DPH
K dispozícii iba 1 ks za túto cenu.
Záruka 6 mesiacov.
Elegantný 12V vonkajšie svietidlo v ratanovom (imitácia ratanu) prevedení, vybavené tienidlom zo skla. Toto svietidlo je štandardne dodávané s predinštalovaným LED zdrojom s príkonom 6 W. Svietidlo je vhodné na osvetlenie terás, príjazdových ciest a chodníkov v záhrade.
Špecifikácia:
Svetelný zdroj je dodávaný súčasne so svietidlom. Hmoždinky a skrutky, alebo tŕň sú súčasťou balenia. K ukotveniu do pevného povrchu je vhodné použiť skrutky a hmoždinky, pre upevnenie do zeme tŕň. Transformátor je súčasťou balenia.
Technické parametre:
| Príkon | 6 W |
| Svetelný zdroj | LED |
| Typ LED | Power LED |
| Patice | E27 |
| Teplota farby | |
| Napájacie napätie | 12 V AC |
| Pripojovací kábel | 2 m SPT-1 |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -20 až +50 ° |
| Typ osvetlenia | Vonkajšie |
| Počet svietidiel | 1 |
| Rozmery | cm |
| Materiál | Umelý ratan a sklo |
| Farba | Hnedá |
| Montáž | Skrutky/tŕň |
| Možnosť výmeny svetelného zdroja . | Áno |
| IP krytie | IP 44 |
| Hmotnosť (m) | kg |











