- Úvod
- Záhradné osvetlenie - 12V
- Zápustné svietidlá
- Birch, 0,5 W, LED
Birch, 0,5 W, LED

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Súvisiaci tovar7
Birch, 0,5 W, LED3-7 dnů17,55 €/ ks14,27 € bez DPH
Vonkajší SMD LED reflektor s napájaním 12 V Birch. Vhodný k nasvieteniu okrasných drevín a rôznych dekorácií v záhrade, alebo osvetlenie rastlín v interiéri. Plug & Play inštalácia.
Špecifikácia:
Každé svietidlo má 2 x 1 m dlhý pripojovací kábel s konektormi. (kábel umožňuje paralelne zapojenie svietidiel).
Transformátor je nutné prikúpiť samostatne.
Technické parametre:
| Príkon | 0,5 W |
| Svetelný zdroj | LED |
| Typ LED | SMD LED |
| Pätice | GU5.3 |
| Teplota farby | 2700 - 3300 ° K |
| Napájacie napätie | 12 V AC |
| Pripojovací kábel | 1 m SPT-1 |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -20 až +50 ° |
| Typ osvetlenia | Vonkajšie |
| Počet svietidiel | 3 |
| Rozmery | 4,5 x 4,2 cm |
| Materiál | Nerez oceľ |
| Farba | Nerez |
| Montáž | Šrróby |
| Možnosť výmeny svetelného zdroja . | Áno |
| IP krytie | IP 44 |














