Novinky
12.12.2025
Prevádzka na Vianoce 2025
Vážení zákazníci a obchodní partneri,
s ohľadom na blížiace sa vianočné sviatky by sme Vás radi informovali o pracovnej dobe nášho e-shopu na konci r...
čítať celé
20.11.2019
GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY
Plánujete nakúpiť tovar z nášho sortimentu, ale identický produkt, o ktorý máte záujem, ste videli kdekoľvek na internete za nižšiu cenu?
Informujte ...
čítať celé
Blog
10.02.2025
Tienenie
Tieniace siete pre plotové panely
Rozmýšľali ste, ako vytvoriť súkromie medzi vami a susedom alebo ulicou? V prípade, že máte plot z 2D alebo 3D panelov, máme pre vás riešenie.
čítať celé
10.02.2025
Tienenie
Siete proti slnku
Hľadáte vhodnú alternatívu slnečníka? V posledných rokoch sú čoraz obľúbenejšie tieniace siete.
čítať celé
11.04.2024
Voda v záhrade
Záhradné vodovodné stĺpiky a elektrostĺpiky
Vodovodné stĺpiky sú využívané spravidla na záhradách rodinných domov ako hydranty slúžiace na estetické a komfortné napojenie na rozvod vody napríkla...
čítať celé
- Úvod
- Záhradné osvetlenie - 12V
- Spoty a reflektory
- Cylon, 3 W, LED
Cylon, 3 W, LED

Pridané do obľúbených
Produkt ľahko nájdete vo svojom zozname obľúbených, odkiaľ ho môžete kedykoľvek pridať do košíka alebo zdieľať s ostatnými.
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Súvisiaci tovar7
Cylon, 3 W, LED3-7 dnů52,45 €/ ks42,64 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vonkajšie moderné reflektorové svietidlo v tvare kocky imitujúce umelý kameň . Záhradné svietidlo Cylon je vhodné na osvetlenie efektnímu nasvietenie objektov, krovín a stromov v okrasných záhradách a ďalších exteriéroch . Toto svietidlo je štandardne dodávané s predinštalovaným LED zdrojom s príkonom 3 W.
špecifikácie:
Súčasťou balenia je svetelný zdroj . Balenie neobsahuje transformátor , ktorý sa objednáva samostatne .
Technické parametre:
| Príkon | 3 W |
| Svetelný zdroj | LED |
| Patice | GU5.3 |
| Teplota farby | 3000 °K |
| Napájacie napätie | 12 V AC |
| Pripojovací kábel | 2 m SPT-1 |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -20 až +50 ° |
| Typ osvetlenia | Vonkajší spot |
| Počet svietidiel | 1 |
| Rozmery | 10 x 10 cm |
| Materiál | Poly resin |
| Farba | Černá žula |
| Možnosť výmeny svetelného zdroja . | Áno |
| IP krytie | IP 44 |
Tovar zaradený v kategóriách











