- Úvod
- Záhradné osvetlenie - 12V
- Nástenné svietidlá
- Deimos Antracit, 1 W, LED
Deimos Antracit, 1 W, LED

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Súvisiaci tovar7
Deimos Antracit, 1 W, LED3-7 dnů29,75 €/ ks24,19 € bez DPH
Moderné úsporné vonkajšie nástenné LED svietidlo k dekoratívnemu osvetleniu záhrady, altánov, schodísk, priechodov a zákutia v záhrade.
Špecifikácia:
Svetelný zdroj je dodávaný súčasne so svietidlom. Hmoždinky a skrutky sú súčasťou balenia. Transformátor nie je súčasťou balenia a objednáva sa samostatne.
Technické parametre:
| Príkon | 1 W |
| Svetelný zdroj | LED |
| Typ LED | 7 x biela |
| Teplota farby | 6000 °K |
| Napájacie napätie | 12 V AC |
| Pripojovací kábel | 3 m SPT-1 |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -20 až +50 ° |
| Typ osvetlenia | Na stenu |
| Počet svietidiel | 1 |
| Rozmery | 14 x 14 cm |
| Materiál | Hliník |
| Farba | Antracit |
| Montáž | Skrutky |
| Možnosť výmeny svetelného zdroja . | Áno |
| IP krytie | IP 44 |













