- Úvod
- Vodný program
- Ovládací jednotky na kohútik
- Digitálna ovl. Jednotka "AMICO 2 PLUS" na kohútik, 2 sekcia
Digitálna ovl. Jednotka "AMICO 2 PLUS" na kohútik, 2 sekcia

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
Digitálna ovl. Jednotka "AMICO 2 PLUS" na kohútik, 2 sekcia3-7 dnů77,64 €/ ks63,12 € bez DPH
Batériová ovládacia jednotka s dvoma výstupmi 3/4 "vhodná pre inštaláciu na kohútik. Vhodná pre menšie systémy - terasy, predzáhradky, truhlíky atď. Dĺžka zavlažovania nastaviteľná v rozsahu 1 - 240 minút. Nastaviteľný denný, alebo 6 a 12ti-hodinový interval.
Špecifikácia:
Ovládacia jednotka má voliteľný závlahový interval - každých 6 alebo 12 hodín, alebo 1 - 7 dní.
Technické parametre:
| Použitie vo vonkajšom prostredí | Áno |
| Použitie vo vnútornom prostredí | Nie |
| Pripojovací závit | 3/4" |
| Vnútorný kovový filter na vstupe ovládacej jednotky | Áno |
| Maximálny prevádzkový tlak | 1,7 - 6,5 Bar |
| Napájanie | 2 x 1,5 V DC |
| Dĺžka závlahy pre sekciu | 1 - 240 min |
| Krok nastavenia dĺžky závlahy | 60 sec |
| Možnosť manuálneho spustenia sekcie | Áno |
| Vstup pre senzor zrážok | Nie |
| Zobrazovacie prvok | LCD Display |
| Indikácia aktívnej sekcie | LCD Display |
| Indikácia stavu batérie | LCD Display |
| Krytie | IP 22 |
| Ovládacie prvky | Tlačidlá |
| Prevádzková teplota | do 50 °C |
| Rozmery (v x š x h) | 15 x 10 x 6 cm |








