- Úvod
- Vodný program
- Diskové filtre
- Diskové filtre D-FLD - 1"
Diskové filtre D-FLD - 1"

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
Diskové filtre D-FLD - 1"Skladom16,56 €/ ks13,46 € bez DPH
Zachytenie jemných mechanických nečistôt obsiahnutých v zdroji vody pre závlahový systém. Obvyklé použitie filtrov DFLD je pri systémoch s čerpadlami, napojených na studňu alebo žumpu. Filter nie je vhodný pre domové rozvody pitnej vody a pre veľmi znečistené zdroje vody. Tiež nie je určený pre inštaláciu do interéru.
Technické parametre:
| Dimenzia pripojovacieho závitu (vonkajšie) | 1" |
| Qmax | 1,3 l/s |
| Tlaková odolnosť (PN) | 8 bar |
| Max. prevádzkový tlak (Pmax) | 6 bar |
| Doporučený pracovný tlak | 2,5-4,5 bar |
| Filtračná plocha | 170 cm2 |
| Jemnosť filtračné vložky | 120 mesh |
| Farba filtračné vložky 120 mesh | červená |
| Manuálna čistenie vložky filtra - ručne | Áno |
| Vizuálna kontrola znečistenia filtra | Nie |
| Materiál | polypropylén |
| Materiál vložky filtra | polypropylén |
| Možnosť odkalenie | Nie |
| Možnosť pripojenia manometra (vstupný/výstupný tlak) | Áno |
| Dimenzia odkaľovacieho otvoru (vonkajšie) | 3/4" |
| Možnosť redukcie tlaku | Nie |
| O - krúžok filtračné vložky filtra | Áno |
| O - krúžok veka filtra | Áno |
| Použitie pre biologické znečistenie | Nie |
| Použitie pre rozvody pitnej vody | Nie |
| Použitie pre silne znečistené zdroje | Nier |
| Možnosť inštalácie v exteriéri | Áno |
| Možnosť inštalácie v interiéri | Nie |
| Rozmery - šírka (od závitu po závit) | 152 mmr |
| Rozmery - výška | 154 mm |




