Novinky
12.12.2025
Prevádzka na Vianoce 2025
Vážení zákazníci a obchodní partneri,
s ohľadom na blížiace sa vianočné sviatky by sme Vás radi informovali o pracovnej dobe nášho e-shopu na konci r...
čítať celé
20.11.2019
GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY
Plánujete nakúpiť tovar z nášho sortimentu, ale identický produkt, o ktorý máte záujem, ste videli kdekoľvek na internete za nižšiu cenu?
Informujte ...
čítať celé
Blog
10.02.2025
Tienenie
Tieniace siete pre plotové panely
Rozmýšľali ste, ako vytvoriť súkromie medzi vami a susedom alebo ulicou? V prípade, že máte plot z 2D alebo 3D panelov, máme pre vás riešenie.
čítať celé
10.02.2025
Tienenie
Siete proti slnku
Hľadáte vhodnú alternatívu slnečníka? V posledných rokoch sú čoraz obľúbenejšie tieniace siete.
čítať celé
11.04.2024
Voda v záhrade
Záhradné vodovodné stĺpiky a elektrostĺpiky
Vodovodné stĺpiky sú využívané spravidla na záhradách rodinných domov ako hydranty slúžiace na estetické a komfortné napojenie na rozvod vody napríkla...
čítať celé
- Úvod
- GREAT RAKE II 42"
GREAT RAKE II 42"

Pridané do obľúbených
Produkt ľahko nájdete vo svojom zozname obľúbených, odkiaľ ho môžete kedykoľvek pridať do košíka alebo zdieľať s ostatnými.
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
GREAT RAKE II 42"Predaj ukončený/ ksbez DPH
Kompletné špecifikácie
Špecifikácia:
Profesionálne hrable GREAT RAKE II sa najčastejšie používajú pre úpravu terénu pred pokládkou trávnika. Široký záber dovoľuje uhrabávať terén do ideálnej roviny.
Technické parametre:
| Počet zubov | 42 |
| Rozmery - dĺžka | 1 680 mm |
| Rozmery - šírka | 1067 mm |
| Zaoblené zuby | Áno |
| Celoročné použitie | Áno |
| Tvar násady | Kruhová |
| Farba násady | Červená |
| Násada potiahnutá vinylom | Áno |
| Hmotnosť (m) | 2,1 kg |
| Materiál | hliník |




