- Úvod
- Záhradné osvetlenie - 12V
- Príslušenstvo
- Káble a konektory
- Hlavný kábel FLEX, 150 W, dĺžka 10 m
Hlavný kábel FLEX, 150 W, dĺžka 10 m

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Súvisiaci tovar9
Hlavný kábel FLEX, 150 W, dĺžka 10 mSkladom30,34 €/ ks24,67 € bez DPH
Hlavný kábel FLEX pre jednoduchú inštaláciu vonkajšieho nízkonapäťového osvetlenia s napájaním 12 V. Odbočky pre svietidlá sa vytvárajú pomocou externého konektora.
Špecifikácia:
Maximálne prípustné zaťaženie 150 W. Hlavné kábel FLEX s jedným konektorom P & P.
Technické parametre:
| Maximálne zaťaženie | 150 W |
| Dĺžka | 10 m |
| Počet konektorov | 1 |
| Maximálny prúd | 13 A |
| Počet žíl | 2 |
| Prierez vodiča | 1,31 (AWG16) mm2 |
| Materiál | Cu |
| Hrúbka vonkajšej izolácie | 1,524 mm |
| Materiál vonkajšej izolácie | PVC |
| Tienenie | Nie |
| Rozsah prevádzkových teplôt | max. 70 °C |
| Farba | Čierna |
















