- Úvod
- Hybra, 2 W, LED
Hybra, 2 W, LED

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Súvisiaci tovar7
Hybra, 2 W, LEDPredaj ukončený/ ksbez DPH
Rozbalený skontrolovaný tovar bez krabice. K dispozícii 1 kus.
Vystavený tovar, záruka 6 mesiacov.
Zápustné pojazdové LED svietidlo. Vhodné k nočnému osvetlenie ciest alebo chodníkov v záhradách. Krytie IP 68 umožňuje vonkajšiu inštaláciu a použitie pod vodou (do hĺbky 0,5 m). Svietidlo je odolné voči nárazom.
Špecifikácia:
Montážny otvor má priemer 90 mm.
Súčasťou balenia nie je transformátor, je nutné ho objednať samostane!
Technické parametre:
| Príkon | 2 W |
| Svetelný zdroj | LED 2 W |
| Typ LED | Biela |
| Teplota farby | 8000 °K |
| Napájacie napätie | 12 V AC |
| Pripojovací kábel | 2 m SPT-1 |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -20 až +50 ° |
| Typ osvetlenia | Zápustné |
| Počet svietidiel | 1 |
| Rozmery | 11 x 11,5 cm |
| Materiál | Nerez, plast |
| Farba | Nerez |
| Možnosť výmeny svetelného zdroja . | Ano |
| IP krytie | IP 68 |














