- Úvod
- Vodný program
- Záhradné šachtice
- JUMBO - záhradná šachtice PC, zelené veko
JUMBO - záhradná šachtice PC, zelené veko

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
JUMBO - záhradná šachtice PC, zelené vekoSkladom35,28 €/ ks28,68 € bez DPH
Záhradná šachtice chráni prístup k niektorým dôležitým (pod zemou umiestneným) prvkom závlahových systémov a záhradného osvetlenia. Najčastejšie k rychlospojným ventilom, kabeláži alebo trafům. Použitie je najmä na záhradách RD
Technické parametre:
| Výška šachtice | 30 cm |
| Rozmer základne | 64 x 50 cm |
| Rozmer veka | 50 x 36 cm |
| Otváranie veka | Vyklopením |
| Zaistenie veka proti otvoreniu | Áno |
| Spôsob zabezpečenia veka proti otvoreniu | zaisťovacia skrutka |
| Farba veka | zelená |
| Farba šachty | čierna |
| Materiál | polypropylén |







