- Úvod
- Záhradné osvetlenie - 12V
- Voľne stojace svietidlá
- Larix, 2 W, LED
Larix, 2 W, LED

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Súvisiaci tovar7
Larix, 2 W, LED3-7 dnů27,43 €/ ks22,30 € bez DPH
Osvetlenie záhradných ciest a terás. Súčasťou balenia je tŕň (k ľahkému upevnenie do zeme) a hmoždinky so skrutkami na upevnenie do pevného povrchu.
Špecifikácie:
Svetelný zdroj je dodávaný súčasne so svietidlom. Hmoždinky a skrutky, alebo tŕň sú súčasťou balenia. K ukotvenie do pevného povrchu je vhodné použiť skrutky a hmoždinky, pre upevnenie do zeme tŕň. Transformátor nie je súčasťou balenia a objednáva sa samostatne.
Technické parametre:
| Príkon | 2 W |
| Svetelný zdroj | LED |
| Typ LED | Žiarovka T15 |
| Patice | G4 |
| Napájacie napätie | 12 V AC |
| Pripojovací kábel | 2 m SPT-1 |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -20 až +50 ° |
| Typ osvetlenia | Vonkajší stĺpik |
| Počet svietidiel | 1 |
| Rozmery | 31,5 x 10 cm |
| Materiál | Plast |
| Farba | Antracit |
| Montáž | Šróby/tŕň |
| Možnosť výmeny svetelného zdroja . | Áno |
| IP krytie | IP 44 |












