- Úvod
- Záhradné osvetlenie - 12V
- Voľne stojace svietidlá
- Linum, 2 W, LED
Linum, 2 W, LED

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 1
- Súvisiaci tovar7
Linum, 2 W, LED3-7 dnů23,82 €/ ks19,37 € bez DPH
Malé úsporné záhradné LED svietidlo Linum je určené k dekoratívnemu osvetleniu záhrady. Vhodné pre osvetlenie záhonov a ciest v záhrade.
Špecifikácia:
Svetelný zdroj je dodávaný súčasne so svietidlom. Hmoždinky a skrutky, alebo tŕň sú súčasťou balenia. K ukotvenie do pevného povrchu je vhodné použiť skrutky a hmoždinky, pre upevnenie do zeme tŕň. Transformátor nie je súčasťou balenia a objednáva sa samostatne.
Technické parametre:
| Príkon | 2 W |
| Svetelný zdroj | LED |
| Typ LED | Modul 12x LED |
| Patice | GU5.3 |
| Teplota farby | Teplá biela |
| Napájacie napätie | 12 V AC |
| Pripojovací kábel | 2 m SPT-1 |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -20 až +50 ° |
| Typ osvetlenia | Vonkajšie |
| Počet svietidiel | 1 |
| Rozmery | 16 x 6 cm |
| Materiál | Plast |
| Farba | Antracit |
| Montáž | Skrutky |
| Možnosť výmeny svetelného zdroja . | Áno |
| IP krytie | IP 44 |













