- Úvod
- Vodný program
- Záhradné šachtice
- MINI - záhradná šachtice PC
MINI - záhradná šachtice PC

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
MINI - záhradná šachtice PCSkladom4,77 €/ ks3,88 € bez DPH
Záhradná šachtice chráni prístup k niektorým dôležitým (pod zemou umiestneným) prvkom závlahových systémov a záhradného osvetlenia. Najčastejšie k rychlospojným ventilom, kabeláži alebo trafům. Použitie je najmä na záhradách RD
Technické parametre:
| Výška šachtice | 23 cm |
| Rozmer základne | 20 cm |
| Rozmer veka | 16 cm |
| Otváranie veka | Vyklopením |
| Zaistenie veka proti otvoreniu | Áno |
| Spôsob zabezpečenia veka proti otvoreniu | Pootočením |
| Farba veka | zelená |
| Farba šachty | čierna |
| Materiál | polypropylén |





