- Úvod
- Záhradné osvetlenie - 12V
- Spoty a reflektory
- Minus, 2 W, LED
Minus, 2 W, LED

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Súvisiaci tovar7
Minus, 2 W, LED3-7 dnů47,26 €/ ks38,42 € bez DPH
Moderný celohliníkový vonkajšie LED reflektor. Vhodný k dekoratívnemu nasvieteniu objektov v záhrade.
Špecifikácia:
Svetelný zdroj je dodávaný súčasne so svietidlom. Hmoždinky a skrutky, alebo tŕň sú súčasťou balenia. K ukotveniu do pevného povrchu je vhodné použiť skrutky a hmoždinky, pre upevnenie do zeme tŕň. Transformátor nie je súčasťou balenia a objednáva sa samostatne.
Technické parametre:
| Príkon | 2 W |
| Svetelný zdroj | LED |
| Typ LED | Power LED (CREE) |
| Teplota farby | 3000 °K |
| Napájacie napätie | 12 V AC |
| Pripojovací kábel | 2 m SPT-1 |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -20 až +50 ° |
| Typ osvetlenie | Vonkajší reflektor |
| Počet svietidiel | 1 |
| Rozmery | 7 x 9 cm |
| Materiál | Hliník |
| Farba | Strieborná |
| Montáž | Skrutky/tŕň |
| Možnosť výmeny svetelného zdroja | Áno |
| IP krytie | IP 44 |














