- Úvod
- Záhradné osvetlenie - 12V
- Voľne stojace svietidlá
- Orion, 2 W, LED
Orion, 2 W, LED

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Súvisiaci tovar7
Orion, 2 W, LED3-7 dnů59,01 €/ ks47,98 € bez DPH
Venkovní 12V LED svítidlo z nerez oceli. Stínítko je vyrobeno z plastu. Svítidlo Orion je vhodné k osvětlení teras, příjezdových cest a chodníků v zahradě.
Specifikace:
Světelný zdroj je dodáván současně se svítidlem. Hmoždinky a šrouby, nebo trn jsou součástí balení. K ukotvení do pevného povrchu je vhodné použít šrouby a hmoždinky, pro upevnění do země trn. Transformátor není součástí balení a objednává se samostatně.
Technické parametry:
| Příkon | 2 W |
| Světelný zdroj | LED |
| Typ LED | modul 12 x bílá |
| Patice | GU5.3 |
| Teplota barvy | 6000 °K |
| Napájecí napětí | 12 V AC |
| Připojovací kabel | 2 m SPT-1 |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 ° |
| Typ osvětlení | Venkovní sloupek |
| Počet svítidel | 1 |
| Rozměry | 41 x 6 cm |
| Materiál | Nerez, plast |
| Barva | Nerez |
| Montáž | Šrouby |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ano |
| IP krytí | IP 44 |














