- Úvod
- Vodný program
- Ovládací jednotky na kohútik
- Ovládacia jednotka "CLICK MIST", 3/4"-1" 2x1,5 V
Ovládacia jednotka "CLICK MIST", 3/4"-1" 2x1,5 V

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Súvisiaci tovar1
Ovládacia jednotka "CLICK MIST", 3/4"-1" 2x1,5 V3-7 dnů48,03 €/ ks39,05 € bez DPH
Perfektné riešenie pre hmliaca systémy, jednotka na priamu inštaláciu na vodovodný kohútik. Vyznačuje sa veľmi jednoduchou inštaláciou a ešte jednoduchším nastavením rosiace cyklov. Jednoduché intuitívne programovanie.
Špecifikácia:
Ovládací jednotka má voliteľný interval zahmlievaniu - každých 1, 2 alebo 5 minút.
Indikácia vybitej batérie. Odporúčame počas dlhšej prestávky v závlahe odpojiť prívod vody / uzavrieť vodovodný kohútik!
Technické parametre:
| Použitie vo vonkajšom prostredí | Áno |
| Použitie vo vnútornom prostredí | Áno |
| Pripojovací závit | 3/4", 1" |
| Výstupný pripojovací závit | 3/4" |
| Dĺžka závlahy sekcie | 5, 10, 20 a 30 sek |
| Vnútorné kovový filter na vstupe ovládacej jednotky | Áno |
| Zavlažovací interval | 1/2/5 minút |
| Maximálny prevádzkový tlak | 1 - 4 Bar |
| Prietok | 5 - 25 l/min |
| Dĺžka závlahy pre sekciu | 2 - 15 min |
| Možnosť manuálneho spustenia sekcie | Áno |
| Vstup pre senzor zrážok | Nie |
| Napájanie | 2 x 1,5 AA V DC |
| Krytie | IP 22 |
| Prevádzková teplota | do 50 °C |





