- Úvod
- Vodný program
- Ovládací jednotky na kohútik
- Ovládacia jednotka "Rain CLICK" na kohútik
Ovládacia jednotka "Rain CLICK" na kohútik

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
Ovládacia jednotka "Rain CLICK" na kohútikSkladom48,03 €/ ks39,05 € bez DPH
Spoľahlivá batériová ovládacia jednotka vhodná pre priamu inštaláciu na vodovodný kohútik. Vyznačuje sa veľmi jednoduchou inštaláciou a ešte jednoduchším nastavením závlahových cyklov. Vhodná voľba pre menšie systémy - terasy, predzáhradky atď.
Špecifikácia:
Ovládací jednotka má voliteľný závlahový interval - každých 12, 24 alebo 48 hodín.
Indikácia vybitej batérie.
Odporúčame počas dlhšej prestávky v závlahe odpojiť prívod vody / uzavrieť vodovodný kohútik!
Ovládací jednotku nie je možné použiť v systémoch s tlakom menším než 1 Bar! (Výtok vody z barelov, nádrží atď.)
Technické parametre:
| Použitie vo vonkajšom prostredí | Áno |
| Použitie vo vnútornom prostredí | Áno |
| Pripojovací závit | 3/4", 1" |
| Výstupný pripojovací závit | 3/4" |
| Vnútorné kovový filter na vstupe ovládacej jednotky | Áno |
| Maximálny prevádzkový tlak | 1 - 4 Bar |
| Prietok | 5-25 l / min |
| Dĺžka závlahy pre sekciu | 2 - 15 min |
| Možnosť manuálneho spustenia sekcie | Áno |
| Vstup pre senzor zrážok | Nie |
| Napájanie | 2 x 1,5 V DC |
| Krytie | IP 22 |
| Prevádzková teplota | do 50 °C |
| Všeobecná záručná lehota | 24 mesiacov |




