- Úvod
- Záhradné stĺpiky
- Plastový záhradný stĺpik imitácia svetlé drevo
Plastový záhradný stĺpik imitácia svetlé drevo

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
Plastový záhradný stĺpik imitácia svetlé drevoSkladom145,63 €/ ks118,40 € bez DPH
POPIS:
Plastový vodovodný stĺpik z kvalitného UV stabilného plastu, imitácia dreva, farba svetlo hnedá, výška 1 m, vrátane ventilu 3/4 ".
| Pripojovací závit (vonkajší) | 3/4 " |
| Max. pracovný tlak | 4 bar |
| Celková výška | 100 cm |
| Výška nadzemnej časti | 90 cm |
| Farba | svetlo hnedá |
| Hrúbka steny stĺpika | 2 mm |
| UV ochrana | Áno |
| Nadzemné instalacie | Áno |
| Nutné zazimovanie | Áno |
Specifikace:
Vodovodný stĺpik sa pripevňuje pomocou štyroch skrutiek k pevnému podkladu napr. betónové pätke.







