- Úvod
- Záhradné stĺpiky
- Plastový záhradný stĺpik imitácia svetlý kameň
Plastový záhradný stĺpik imitácia svetlý kameň

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
Plastový záhradný stĺpik imitácia svetlý kameňSkladom131,04 €/ ks106,54 € bez DPH
POPIS:
Plastový vodovodné stĺpik z kvalitného UV stabilného plastu, imitácia kameňa, farba svetlo šedá, výška 1 m, vrátane ventilu 3/4 ".
| Pripojovací závit (vonkajší) | 3/4 " |
| Max. pracovný tlak | 4 bar |
| Celková výška | 100 cm |
| Výška nadzemnej časti | 90 cm |
| Farba | svetlo šedá |
| Hrúbka steny stĺpika | 2 mm |
| UV ochrana | Áno |
| Nadzemné instalacie | Áno |
| Nutné zazimovanie | Áno |
Specifikace:
Vodovodný stĺpik sa pripevňuje pomocou štyroch skrutiek k pevnému podkladu napr. betónové pätke.







