Novinky
12.12.2025
Prevádzka na Vianoce 2025
Vážení zákazníci a obchodní partneri,
s ohľadom na blížiace sa vianočné sviatky by sme Vás radi informovali o pracovnej dobe nášho e-shopu na konci r...
čítať celé
20.11.2019
GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY
Plánujete nakúpiť tovar z nášho sortimentu, ale identický produkt, o ktorý máte záujem, ste videli kdekoľvek na internete za nižšiu cenu?
Informujte ...
čítať celé
Blog
10.02.2025
Tienenie
Tieniace siete pre plotové panely
Rozmýšľali ste, ako vytvoriť súkromie medzi vami a susedom alebo ulicou? V prípade, že máte plot z 2D alebo 3D panelov, máme pre vás riešenie.
čítať celé
10.02.2025
Tienenie
Siete proti slnku
Hľadáte vhodnú alternatívu slnečníka? V posledných rokoch sú čoraz obľúbenejšie tieniace siete.
čítať celé
11.04.2024
Voda v záhrade
Záhradné vodovodné stĺpiky a elektrostĺpiky
Vodovodné stĺpiky sú využívané spravidla na záhradách rodinných domov ako hydranty slúžiace na estetické a komfortné napojenie na rozvod vody napríkla...
čítať celé
- Úvod
- Záhradné stĺpiky
- Plastový záhradný stĺpik imitácia tmavý kameň
Plastový záhradný stĺpik imitácia tmavý kameň

Pridané do obľúbených
Produkt ľahko nájdete vo svojom zozname obľúbených, odkiaľ ho môžete kedykoľvek pridať do košíka alebo zdieľať s ostatnými.
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
Plastový záhradný stĺpik imitácia tmavý kameňSkladom131,04 €/ ks106,54 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
POPIS:
Plastový vodovodné stĺpik z kvalitného UV stabilného plastu, imitácia kameňa, farba tmavo šedá, výška 1 m, vrátane ventilu 3/4 ".
| Pripojovací závit (vonkajší) | 3/4 " |
| Max. pracovný tlak | 4 bar |
| Celková výška | 100 cm |
| Výška nadzemnej časti | 90 cm |
| Farba | tmavo šedá |
| Hrúbka steny stĺpika | 2 mm |
| UV ochrana | Áno |
| Nadzemné instalacie | Áno |
| Nutné zazimovanie | Áno |
Specifikace:
Vodovodný stĺpik sa pripevňuje pomocou štyroch skrutiek k pevnému podkladu napr. betónové pätke.
Tovar zaradený v kategóriách







