Novinky
12.12.2025
Prevádzka na Vianoce 2025
Vážení zákazníci a obchodní partneri,
s ohľadom na blížiace sa vianočné sviatky by sme Vás radi informovali o pracovnej dobe nášho e-shopu na konci r...
čítať celé
20.11.2019
GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY
Plánujete nakúpiť tovar z nášho sortimentu, ale identický produkt, o ktorý máte záujem, ste videli kdekoľvek na internete za nižšiu cenu?
Informujte ...
čítať celé
Blog
10.02.2025
Tienenie
Tieniace siete pre plotové panely
Rozmýšľali ste, ako vytvoriť súkromie medzi vami a susedom alebo ulicou? V prípade, že máte plot z 2D alebo 3D panelov, máme pre vás riešenie.
čítať celé
10.02.2025
Tienenie
Siete proti slnku
Hľadáte vhodnú alternatívu slnečníka? V posledných rokoch sú čoraz obľúbenejšie tieniace siete.
čítať celé
11.04.2024
Voda v záhrade
Záhradné vodovodné stĺpiky a elektrostĺpiky
Vodovodné stĺpiky sú využívané spravidla na záhradách rodinných domov ako hydranty slúžiace na estetické a komfortné napojenie na rozvod vody napríkla...
čítať celé
- Úvod
- Záhradné osvetlenie - 12V
- Príslušenstvo
- Káble a konektory
- Predlžovací kábel SPT-1, 120 W, dĺžka 6 m
Predlžovací kábel SPT-1, 120 W, dĺžka 6 m

Pridané do obľúbených
Produkt ľahko nájdete vo svojom zozname obľúbených, odkiaľ ho môžete kedykoľvek pridať do košíka alebo zdieľať s ostatnými.
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Súvisiaci tovar5
Predlžovací kábel SPT-1, 120 W, dĺžka 6 mSkladom13,17 €/ ks10,71 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čierny predlžovací kábel SPT-1 pre jednoduchú inštaláciu vonkajšieho nízkonapäťového osvetlenia s napájaním 12 V.
Špecifikácia:
Predlžovací kábel SPT-1 s dvomi konektormi P & P.
Technické parametre:
| Maximálne zaťaženie | 120 W |
| Dĺžka | 6 m |
| Počet konektorov | 2P |
| Maximálny prúd | 10 A |
| Počet žíl | 2 |
| Prierez vodiča | 0,8 (AWG18) mm2 |
| Materiál | Cu |
| Hrúbka vonkajšej izolácie | 0,762 mm |
| Materiál vonkajšej izolácie | PVC |
| Tienenie | Nie |
| Rozmery | 2,794 x 5,334 mm |
| Rozsah prevádzkových teplôt | max. 105 °C |
| Farba | Čierna |
Tovar zaradený v kategóriách












