- Úvod
- Záhradné osvetlenie - 12V
- Zápustné svietidlá
- Rubum, 5 W, LED
Rubum, 5 W, LED

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Súvisiaci tovar7
Rubum, 5 W, LED3-7 dnů71,15 €/ ks57,85 € bez DPH
Svietidlo rubrum je vhodné predovšetkým k orientačnému osvetlenie terás, ciest, schodísk a chodníka v záhrade a okolí domov a vodných plôch. Toto svietidlo je vybavené LED svetelným zdrojom 5 W. Inštaluje sa do predpripravených otvorov v dlažbe, betónu či dreve alebo WPC terase. Vďaka vysokému krytia IP 68 je svietidlo vhodné pre použitie pod vodnou hladinou či už k efektnímu nasvietenie bazénov, jazierok či vodotryskov v záhrade.
Špecifikácia:
Svetelný zdroj je dodávaný súčasne so svietidlom. Transformátor nie je súčasťou balenia a objednáva sa samostatne.
Technické parametre:
| Príkon | 5 W |
| Svetelný zdroj | MR16 5 LED teplá 5W |
| Štartovacie napätie | 9 V |
| Patice | MR 16 |
| Teplota farby | 3000 °K |
| Napájacie napätie | 12 V AC |
| Pripojovací kábel | 2m H05RN-F |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 ° |
| Typ osvetlenie | Zápustné |
| Počet svietidiel | 1 |
| Rozměry | 16x16x11 cm |
| Materiál | Hliník |
| Farba | Čierna |
| Montáž | Zapustenie |
| Možnosť výmeny svetelného zdroja. | Áno |
| IP krytie | IP 68 |
| Hmotnosť (m) | 1,234 kg |















