- Úvod
- Záhradné osvetlenie - 12V
- Umbra, 3 W, LED
Umbra, 3 W, LED

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Súvisiaci tovar7
Umbra, 3 W, LED3-7 dnů36,82 €/ ks29,93 € bez DPH
Vonkajšie zápustné 12V svietidlo (Spot) vhodné na nasvietenie stromov, kríkov a objektov v záhrade zo zeme. Priemer montážneho otvoru je 70 mm.
Špecifikácia:
Svetelný zdroj je dodávaný súčasne so svietidlom. Transformátor nie je súčasťou balenia a objednáva sa samostatne.
Technické parametre:
| Príkon | 3 W |
| Svetelný zdroj | LED |
| Typ | MR16 3 LED |
| Patice | GU5.3 |
| Teplota farby | 3000 °K |
| Napájacie napätie | 12 V AC |
| Pripojovací kábel | 2 m SPT-1 |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -20 až +50 ° |
| Typ osvetlenia | Zápustné |
| Počet svietidiel | 1 |
| Rozmery | 8 x 10,5 cm |
| Materiál | Nerez, hliník |
| Farba | Nerez |
| Montáž | Zapustený |
| Možnosť výmeny svetelného zdroja . | Áno |
| IP krytie | 44 |













