- Úvod
- Záhradné stĺpiky
- Záhradný stĺpik RONDEL
Záhradný stĺpik RONDEL

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
Záhradný stĺpik RONDEL3-7 dnů98,96 €/ ks80,46 € bez DPH
Plastový vodovodný stĺpik z kvalitného UV stabilného plastu, farba šedá, výška 0,9 m, vrátane ventilu 3/4". Pripojenie stĺpika na prívod vody je cez 3/4" vonkajší závit. Stĺpik je osadený 3/4" ventilom s vonkajším 1" závitom osadeným nástrčnou prípojkou na hadicu. Na nástrčnou prípojku sa pripája 3/4" hadice. Na zimu nutné vypúšťať! Stĺpik sa pripevňuje pomocou štyroch skrutiek k pevnému podkladu, napr. betónové pätkä.
Technické parametre:
| Pripojovací závit (vonkajší) | 3/4" |
| Max. pracovný tlak | 4 bar |
| Celková výška | 90 cm |
| Výška nadzemnej časti | 90 cm |
| Vonkajší priemer stĺpika | 120 mm |
| Vnútorný priemer stĺpika | 116 mm |
| Farba | šedá |
| Hrúbka steny stĺpika | 2 mm |
| UV ochrana | Áno |
| Nadzemné instalacie | Áno |
| Nutné zazimovanie | Áno |








