- Úvod
- Záhradné stĺpiky
- Záhradný stĺpik STEELO
Záhradný stĺpik STEELO

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar6
Záhradný stĺpik STEELOSkladom191,25 €/ ks155,49 € bez DPH
Hliníkový záhradný stĺpik s epoxidovým nástrekom v farbe leštená nerez. Záhradný stĺpik je dodávaný vr. 1 moderného ventilu a bočného nerezového závesu na hadice. Na zimu treba vypúšťať!
Technické parametre:
| Pripojovací závit (vonkajší) | 1/2" |
| Max. pracovný tlak | 4 bar |
| Celková výška | 120 cm |
| Výška nadzemnej časti | 100 cm |
| Farba | Leštená nerezová |
| Hrúbka steny stĺpika | 2 mm |
| UV ochrana | Áno |
| Nadzemná inštalácia | Áno |
| Nutné zazimovánie | Áno |
Spôsob inštalácie:
Pre spevnené povrchy (dlažby, drevené terasy, betón) možno k ukotveniu použiť kotviacu pätku.
Pre trávnaté a ostatné plochy je ideálne stĺpik obetónovať. Spodná časť vodovodného stĺpika sa zapustí do betónového lôžka, ktoré bude spoločne s prípojným miestom umiestnené pod zemou. Spoločne s prípojným miestom sa potom betónové lôžka zahrnie vhodným materiálom (hlinou, štrkom, apod). POZOR! Prípojné miesto sa zabetónovať nesmie!















