Novinky
20.11.2019
GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY
Plánujete nakúpiť tovar z nášho sortimentu, ale identický produkt, o ktorý máte záujem, ste videli kdekoľvek na internete za nižšiu cenu? Informujte ... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
Recenzie zákazníkov

 

 

 

Zina

Aranž 3x stabilizovaná "večná" ruža v plochej keramike

Zachová si rovnaký vzhľad až 5 rokov. Pravé "živé" stabilizované kvety, ktoré sú ošetrené tzv. stabilizáciou čo je proces, ktorý zachováva prirodzenú ... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Farba ruže
20,35 €
16,96 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:613-Z
Výrobca:Verdissimo
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Zachová si rovnaký vzhľad až 5 rokov.

Pravé "živé" stabilizované kvety, ktoré sú ošetrené tzv. stabilizáciou čo je proces, ktorý zachováva prirodzenú čerstvosť našich rastlín a zároveň udržuje ich brilantné farby po mnoho rokov.

POPIS:

  • Výber z mnohých farieb, odtieň sa na obrázku av skutočnosti môže ľahko líšiť.
  • 3x mini hlava stabilizované "večné" ruže, hedera helix, helichrysum diosmi
  • Výška aranže 6,5 cm, šírka 9,5 cm
  • Aranž je umiestnená v darčekovom balení s rozmerom 12x12x12 cm
  • Biela keramická miska je súčasťou balenia

ČO JE TO STABILIZÁCIA

Stabilizácia prebieha tak, že čerstvo odrezané rastliny sú vkladané do zásobníkov, ktoré obsahujú stabilizačný roztok. Počas 3-7 dní sa rastlinná miazga odparí a je úplne nahradená stabilizačným roztokom. Pri tomto procese môže dôjsť aj k strate farby, ktorá je potom nahradzovaná pomocou potravinárskeho farbiva. Následne sú rastliny umyté a uskladnené po niekoľko dní v sušiarni a pred odoslaním, samozrejme starostlivo skontrolované.

VYUŽITIE:

Vďaka stabilizácii si kvety zachovávajú svoju prirodzenú farbu a mäkkosť, čo ich predurčuje na dlhodobé kvetinové výzdoby.
Našim cieľom je poskytnúť zákazníkom možnosť vychutnať výhody skutočnej prírodnej záhrady vnútri domova, kancelárie, hotela, reštaurácie alebo i obchodného centra.
Takto upravené rastliny sú pre to priamo predurčené, pretože majú oproti čerstvým rastlinám veľa ekonomických a praktických výhod:
1. Niekoľkoročná životnosť so zachovaním čerstvého vzhľadu
2. Absolútna bezúdržbovosť (bez vody, bez požiadaviek na svetlo)
3. Ľahké skladovanie a prepravovanie
4. Minimálna šanca napadnutia rastlín hmyzom alebo plesňami.

UPOZORNENIE:

Všetky stabilizované rastliny, aranže či stromčeky je možné vybrať z prepravného / darčekového obalu alebo škatuľky. Odstránenie obalu nemá vplyv na životnosť.

Stabilizované rastliny sú prírodného pôvodu, preto sa môžu farby alebo veľkosti mierne líšiť, a pokiaľ chcete uchovať ich prírodný vzhľad po mnoho rokov, je potrebné dodržiavať základné pravidlá:
1. Nesmú prísť do kontaktu s vodou, tzn. nezalievať
2. Neskladovať alebo neumiestňovať vo vlhkom prostredí
3. Nevystavovať priamemu slnečnému žiareniu, v blízkosti žiaroviek a iných zdrojov vysokej teploty (vyťahuje farby)
4. Neumiestňovať na lakom či olejom upravené plochy.

STAROSTLIVOSŤ:

Ak chcete u stabilizovaných rastlín zachovať ich "večnú" krásu, tak ich umiestňujte v miestnostiach o teplote 5 - 30 °C a vlhkosti 60 %. Rastliny sú bezúdržbové, ale pokiaľ ich potrebujete zbaviť prachu, či iných nečistôt, tak použite vlhkú (nie mokrú) handričku alebo fén za nízke teploty.

Tovar zaradený v kategóriách
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk