Atria 0,5 W, LED biela - ROZBALENO

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Súvisiaci tovar7
Atria 0,5 W, LED biela - ROZBALENOSkladom11,84 €/ ks9,63 € bez DPH
K dispozícii iba 1 ks za túto cenu.
Záruka 6 mesiacov.
Vonkajšia pojazdové zápustné LED svietidlo. Vhodné k orientačnému osvetleniu terás, ciest, schodísk a chodníkov v záhrade a okolí domov. LED svietidlo má krytie IP68 a je možné ho použiť aj ako dekoratívne osvetlenie pod vodnú hladinu do hĺbky 0,5 m
Špecifikácia:
Priemer montážneho otvoru je 30 mm. Zo svietidla vyúsťujú dva káble o dĺžke 1m s konektormi a možno vzájomne prepojiť do série až 30 svietidiel - v závislosti na použitom transformátora.
Transformátor nie je súčasťou balenia a objednáva sa samostatne.
Technické parametre:
| Príkon | 0,5 W |
| Svetelný zdroj | Modul 12x LED |
| Typ LED | Biela |
| Teplota farby | 3000 °K |
| Napájacie napätie | 12 V AC |
| Pripojovací kábel | 2 x 1 m SPT-1 |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -20 až +50 ° |
| Typ osvetlení | Zápustné |
| Počet svietidiel | 1 |
| Rozmery | 4,2 x 4 cm |
| Materiál | Nerez, plast |
| Farba | Nerez |
| Možnosť výmeny svetelného zdroja . | Nie |
| IP krytie | IP 68 |















