- Úvod
- Záhradné osvetlenie - 12V
- Nástenné svietidlá
- Boaz, 1,8 W, LED
Boaz, 1,8 W, LED
- Novinka

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Súvisiaci tovar7
Boaz, 1,8 W, LED3-7 dnů15,55 €/ ks12,64 € bez DPH
Nástenná lampa Boaz sa dá ľahko pripevniť k stenám, plotom alebo lúčom a je obzvlášť vhodná na dekoratívne osvetlenie domov, altánky, schodísk, pasáží a zákutí v záhrade. Svietidlo je vybaveno zdrojom LED svetla teplého bieleho svetla s výkonovým vstupom 1,8 W.
Špecifikácia:
Svetelný zdroj je dodávaný súčasne so svietidlom. Hmoždinky a skrutky sú súčasťou balenia. Transformátor nie je súčasťou balenia a objednáva sa samostatne.
Technické parametre:
| Príkon | 1,8 W |
| Svetelný zdroj | LED |
| Typ LED | Teplá biela |
| Teplota farby | 3000 °K |
| Napájacie napätie | 12 V AC |
| Pripojovací kábel | 3 m SPT-1 |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -20 až +50 ° |
| Typ osvetlenia | Na stenu |
| Počet svietidiel | 1 |
| Rozmery | 10,7 x 16,4 x 7 cm |
| Materiál | Hliník |
| Farba | Čierná |
| Montáž | Skrutky |
| Možnosť výmeny svetelného zdroja . | Áno |
| IP krytie | IP 44 |
| Energetická trieda | F |













