- Úvod
- Závlahové systémy
- Kvapkovacie potrubie a príslušenstvo
- PC-IR MULTIBAR 16 mm - 2,1 l/h, spon 33 cm (50 m)
PC-IR MULTIBAR 16 mm - 2,1 l/h, spon 33 cm (50 m)

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 1
- Súvisiaci tovar3
PC-IR MULTIBAR 16 mm - 2,1 l/h, spon 33 cm (50 m)Skladom21,96 €/ ks17,85 € bez DPH
Vhodné pre zeleninové alebo okrasné záhony, záhrady, verejné priestranstvá, škôlky a skleníky.
Kompenzácia tlaku zabezpečuje, že z kvapkadiel tečie rovnomerné množstvo vody po celej dĺžke kvapkadla, aj keď sa zvýši vstupný tlak do systému.
Technické parametre:
| Odporúčaný pracovný tlak (P) | 1 – 3,5 bar |
| Vonkajší priemer potrubia | 16 mm |
| Vnútorný priemer | 14 mm |
| Hrúbka steny potrubia | 44 mil – 1,1 mm |
| Rozstup kvapkovačov v potrubí | 33 cm |
| Počet výtokových otvorov v kvapkovači | 1 |
| Prietok vody na 1 kvapkovač | 2,1 l/hod |
| Kvapkovače s kompenzáciou tlaku | Áno |
| Anti-siphon systém (AS) | Nie |
| Odporúčaná filtrácia | 155 mesh |
| Maximálna odporúčaná dĺžka vetvy | 150 m |









