Power LED MR16, 12 V AC, GU 5.3, 5 W, teplá biela - ROZBALENO

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Súvisiaci tovar7
Power LED MR16, 12 V AC, GU 5.3, 5 W, teplá biela - ROZBALENOSkladom11,92 €/ ks9,69 € bez DPH
K dispozícii iba 1 ks za túto cenu.
Záruka 6 mesiacov.
Výkonná LED žiarovka osadená Power LED chipom Cree. Je určená pre náhradu bežne používaných halogénových žiaroviek. Výhodou sú zhodné rozmery so štandardom MR16, nízky príkon a veľký svetelný tok.
Technické parametre:
| Príkon | 5 W |
| Patice | GU5.3 |
| Typ reflektoru | MR16 |
| Typ LED | Power LED |
| Svetelný tok | 290 Lm |
| Osvetlenie 0,5 m | 560 Lux |
| Vyžarovací uhol | 30° |
| Účinnosť žiarenia | 31,42 lm/W |
| Teplota farvy | 3000 °K |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Napájacie napätie | 12 V AC |
| Index podanie farieb CRI | 76,8 |
| Životnosť | 30000 hodin |
| Rozmer | 5x3,8 cm |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -20 až +55 °C |













