Novinky
20.11.2019
GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY
Plánujete nakúpiť tovar z nášho sortimentu, ale identický produkt, o ktorý máte záujem, ste videli kdekoľvek na internete za nižšiu cenu? Informujte ... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
Blog
11.03.2022 Umelý ratan
Umelý ratan na mieru
Potrebujete zakryť alebo zatraktívniť vonkajšie priestory alebo balkón a ratanové rohože v metráži svojimi rozmermi nevyhovujú? Potom využite našu jed... čítať celé
Ratanové balkónové zásteny na mieru
Potrebujete zakryť alebo zatraktívniť vonkajšie priestory alebo balkón a štandardizované ratanové balkónové zásteny svojimi rozmermi nevyhovujú? Potom... čítať celé
Možnosti zatienenia balkóna či terasy
Použiť je možné umelé živé ploty, umelé bambusové rohože, prírodné prútené rohože či tieniace tkaniny. Od minulého roka sme do nášho sortimentu novo z... čítať celé
Zobraziť všetky články
Recenzie zákazníkov

 

 

 

  1. Úvod
  2. Zahradné LED osvetlenie 12V
Zahradné LED osvetlenie 12V

Koho by nelákalo posedieť si v lete na terase až do neskorého večera a po západe slnka si vychutnávať príjemnú atmosféru svetiel a tieňov, farieb a odrazov svetelných lúčov od osvetlených stromov, kríkov či chodníčkov v okolí domu. Tiež sa vám tá predstava pozdáva? Tak si ju jednoducho splňte! Ľahšie, než kedykoľvek predtým. Efektívnejšie, než to urobili susedia pred rokmi. Buďte moderný a navyše ušetrite!


Riešením je 12V záhradné LED osvetlenie ARTLIGHTS od spoločnosti Techmar
Využite všetky výhody, ktoré môže 12V záhradné LED osvetlenie poskytnúť. Či už sa jedná o pevné LED svietidlá, alebo prenosné záhradné stojacie lampy.

Dizajnovo atraktívne a súčasne veľmi úsporné záhradné LED a POWER LED osvetlenie 12 V sa posledné roky stáva hitom moderných záhrad. Preč sú našťastie doby, kedy sa na záhradách ešte používali bežné žiarovky. Nasvieťte si svoj ??dom, jazierko či pergolu s využitím LED reflektorov a spotov ARTLIGHTS. Dajte terase novú dimenziu použitím terasových zápustných LED svietidiel radu DESIGN COLLECTION.

Doprajte si nízke účty za elektrickú energiu
Neplaťte za zbytočne presvietené kilowatty u neekonomických osvetľovacích systémov so žiarovkami, ale kúpte si LED svietidlá konceptu ARTLIGHTS, ktoré sa môžu pochváliť spotrebou len niekoľko málo wattov (0,3-6 W), ale pritom až neuveriteľne vysokou svietivosťou v mnohých svetelných odtieňoch. Nechajte sa uchvátiť tiež veľmi dostupnou a priateľskou cenou, ktorá celkový dojem už len podčiarkne. Prajeme vám veľa krásnych okamihov vo vašej novej záhradnej obývacej izbe!

 

Lampa Tuli vám neutečie! Odolá vetru, slnku aj snehu

Vonkajšia lampa Tuli dokonale klame svojim vzhľadom. Vyzerá totiž ako klasická stojaca lampa vhodná do súčasných interiérov. Navrhnutá však bola pre balkóny, terasy a záhrady, kde vytvorí príjemnú atmosféru vďaka teplému svetlu, a zároveň ponúkne funkčný komfort. Inteligentný a hlavne veľmi nenápadný upevňovací systém zaručuje dokonalú stabilitu a lampa tak bez problémov vydrží dážď, slnko, sneh i vietor.


U všetkých typov týchto vonkajších lámp možno ľubovoľne kombinovať rôzne farby stojanov z masívneho hliníka s mnohými dekormi a farbami plastových tienidiel. Výrobca ponúka tiež možnosť objednať si tienidlo s vlastným motívom.

Tuli doteraz získala niekoľko ocenení v oblasti dizajnu, napr Red dot Design Award, Consumenten Award, Zilveren Garden Award alebo Good Industrial Design.