- Úvod
- Závlahové systémy
- Kvapkovacie potrubie a príslušenstvo
- SUPER GS 16 - 2,0 l/h, (50 m) - typ: spon 40 cm
SUPER GS 16 - 2,0 l/h, (50 m) - typ: spon 40 cm

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Súvisiaci tovar3
SUPER GS 16 - 2,0 l/h, (50 m) - typ: spon 40 cm3-7 dnů24,60 €/ ks20,00 € bez DPH
Vhodné pre zeleninové alebo okrasné záhony, záhrady, verejné priestranstvá, škôlky a skleníky.
Kvapkacie potrubie Super GS sa skladá z jednoduchého valcovitého kvapkadla a 16 mm polyetylénového potrubia. Kvapkanie je zabezpečené jednostranným kvapkaním cez 3 výstupné otvory. Jednotlivé kvapkadlá nemajú kompenzáciu tlaku a prietok sa mení v závislosti od vstupného tlaku, sklonu terénu a dĺžky rúrky, v rozmedzí od 2,0 do 3,5 l/hodinu na kvapkadlo.
Pri optimálnom tlaku 1 bar má potrubie výstup 2,0 l/hodinu na kvapkadlo.
Inštalácia v jednej línii sa odporúča pre maximálnu dĺžku 60 m.
Technické parametre:
| Odporúčaný pracovný tlak (P) | 1 – 3,5 bar |
| Vonkajší priemer potrubia | 16 mm |
| Vnútorný priemer | 14 mm |
| Hrúbka steny potrubia | 44 mil – 1,1 mm |
| Rozstup kvapkovačov v potrubí | 40 cm |
| Počet výtokových otvorov v kvapkovači | 1 |
| Prietok vody na 1 kvapkovač | 2,0 l/hod |
| Kvapkovače s kompenzáciou tlaku | Nie |
| Anti-siphon systém (AS) | Nie |
| Odporúčaná filtrácia | 120 mesh |
| Maximálna odporúčaná dĺžka vetvy | 40 - 60 m |








