- Úvod
- Záhradné osvetlenie - 12V
- Dekoratívne svietidlá a reťaze
- Svetelný reťaz Partylights, 10 m, 8 W
Svetelný reťaz Partylights, 10 m, 8 W

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Súvisiaci tovar4
Svetelný reťaz Partylights, 10 m, 8 W3-7 dnů40,40 €/ ks32,85 € bez DPH
Partylights je vonkajšia svetelná reťaz plne kompatibilná s ostatnými výrobkami z kategórie Artlights (pripája sa rovnakými konektormi a na napájanie používa rovnaké transformátory 230/12 V AC). Reťaz je vybavená 10 ks LED (teplá biela) s celkovým výkonom 8 W. Vďaka konektorom Plug&Play možno do jedného celku jednoducho zapojiť až päť reťazí.
Špecifikácia:
Balenie obsahuje:
Svetelný reťaz Partylights (10 metrov).
Pripojovací kábel (2 metre) s usmerňovačom 12 V AC / 12 V DC.
Svetelnú reťaz nepripájajte priamo k transformátoru. Reťaz musí byť pripojená prostredníctvom dodaného pripojovacieho kábla, ktorý obsahuje usmerňovač zo striedavého na jednosmerný prúd. V prípade pripojenia viacerých reťazí za sebou (max. 5) stačí použiť jeden pripojovací kábel (usmerňovač).
Súčasťou balenia nie je transformátor.
Technické parametre:
| Príkon | 8 W |
| Svetelný zdroj | 10x LED teplá biela |
| Svetelný tok | 60 lm |
| Napájacie napätie | 12 V AC |
| Pripojovací kábel | 2 m + usmerňovač |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -20 až +50 ° |
| Typ osvetlenia | Dekoračné |
| Rozmery | 10 m |
| Materiál | Plast |
| Farba | Čierna |
| Možnosť výmeny svetelného zdroja . | Nie |
| IP krytie | IP 44 |









