- Úvod
- Záhradné stĺpiky
- Záhradný stĺpik LOOP - čierny
Záhradný stĺpik LOOP - čierny
- Novinka

- Novinka
- Novinka
- Novinka
- Novinka
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar3
Záhradný stĺpik LOOP - čiernySkladom145,42 €/ ks118,23 € bez DPH
Hliníkový záhradný stĺpik s epoxidovým náterom – výška 120 cm, kruhový prierez. Výška nadzemnej časti je cca 100 cm. Stĺpik je pripojený k vodovodnému potrubiu prostredníctvom mosadzného ½" vonkajšieho závitu. Podzemná časť stĺpika je perforovaná pre vloženie kotviaceho drôtu alebo výstuže (v prípade betónovania). Stĺpik „LOOP“ – kompletná sada. Stĺpik je vybavený jedným ½„ kohútikom s ¾“ vonkajším závitom vybaveným rýchlospojkou. Na zimu treba vypúšťať!
Technické parametre:
| Pripojovací závit (vonkajší) | 1/2" |
| Max. pracovný tlak | 4 bar |
| Celková výška | 120 cm |
| Výška nadzemnej časti | 100 cm |
| Farba | Čierná |
| Hrúbka steny stĺpika | 2 mm |
| UV ochrana | Áno |
| Nadzemná inštalácia | Áno |
| Nutné zazimovánie | Áno |
Spôsob inštalácie:
Pre spevnené povrchy (dlažby, drevené terasy, betón) možno k ukotveniu použiť kotviacu pätku.
Pre trávnaté a ostatné plochy je ideálne stĺpik obetónovať. Spodná časť vodovodného stĺpika sa zapustí do betónového lôžka, ktoré bude spoločne s prípojným miestom umiestnené pod zemou. Spoločne s prípojným miestom sa potom betónové lôžka zahrnie vhodným materiálom (hlinou, štrkom, apod). POZOR! Prípojné miesto sa zabetónovať nesmie!















