- Úvod
- Záhradné stĺpiky
- Záhradný stĺpik MOON s LED osvetlením - antracitový
Záhradný stĺpik MOON s LED osvetlením - antracitový

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar3
Záhradný stĺpik MOON s LED osvetlením - antracitovýSkladom183,13 €/ ks148,89 € bez DPH
Záhradný vodovodný stĺpik s nočným LED osvetlením so solárnym dobíjaním z lakovaného hliníka s polyesterovou farbou odolnou proti poškriabaniu. LED osvetlenie má svetelný senzor, pri zotmení sa automaticky rozsvieti nápis MOON na stĺpiku a stĺpik tak v noci môže slúžiť ako pozičné svietidlo.
Stĺpik je dodávaný vrátane 1/2" kohútika s 3/4" vonkajším závitom. Na zavesenie záhradnej hadice slúži bočný nerezový záves. Pripojenie stĺpika na prívod vody je cez mosadzný 1/2" vonkajší závit v spodnej časti.
Na zimu treba vypúšťať!
Technické parametre:
| Pripojovací závit (vonkajší) | 1/2" |
| Max. pracovný tlak | 4 bar |
| Celková výška | 120 cm |
| Výška nadzemnej časti | 100 cm |
| Farba | Antracitová |
| Hrúbka steny stĺpika | 2 mm |
| UV ochrana | Áno |
| Nadzemná inštalácia | Áno |
| Nutné zazimovánie | Áno |
Spôsob inštalácie:
Pre spevnené povrchy (dlažby, drevené terasy, betón) možno k ukotveniu použiť kotviacu pätku.
Pre trávnaté a ostatné plochy je ideálne stĺpik obetónovať. Stĺpik je v podzemnej časti perforovaný na prestrčenie kotevného drôtu či roxoru (v prípade zabetónovania). Spodná časť vodovodného stĺpika sa zapustí do betónového lôžka, ktoré bude spoločne s prípojným miestom umiestnené pod zemou. Spoločne s prípojným miestom sa potom betónové lôžka zahrnie vhodným materiálom (hlinou, štrkom, apod). POZOR! Prípojné miesto sa zabetónovať nesmie!














