- Úvod
- Záhradné osvetlenie - 12V
- Voľne stojace svietidlá
- Albus, 2 W, LED
Albus, 2 W, LED

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Súvisiaci tovar7
Albus, 2 W, LED3-7 dnů39,91 €/ ks32,45 € bez DPH
Najčastejšie sa používa na osvetlenie záhradných ciest a terás. Súčasťou balenia je tŕň (k ľahkému upevnenie do zeme), a hmoždinky so skrutkami na upevnenie do pevného povrchu.
Špecifikácia:
Svetelný zdroj je dodávaný súčasne so svietidlom. Hmoždinky a skrutky, alebo tŕň sú súčasťou balenia. K ukotvenie do pevného povrchu je vhodné použiť skrutky a hmoždinky, pre upevnenie do zeme tŕň. Transformátor nie je súčasťou balenia a objednáva sa samostatne.
Technické parametre:
| Príkon | 2 W |
| Světelný zdroj | LED |
| Typ LED | 12 x teplá biela |
| Patice | GU5.3 |
| Teplota farby | 3000 °K |
| Napájací kábel | 12 V AC |
| Pripojovací kábel | 2 m SPT-1 |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -20 až +50 ° |
| Typ osvetlenia | Vonkajší stĺpik |
| Počet svietidiel | 1 |
| Rozmery | 41 x 6 cm |
| Materiál | Nerez ocel |
| Farba | Nerez |
| Montáž | Šróby/tŕň |
| Možnosť výmeny svetelného zdroja | Áno |
| IP krytie | IP 44 |














