- Úvod
- Záhradné osvetlenie - 12V
- Voľne stojace svietidlá
- Atila, 1 W, LED
Atila, 1 W, LED

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Súvisiaci tovar7
Atila, 1 W, LEDNa objednávku49,06 €/ ks39,89 € bez DPH
Najčastejšie sa používa na osvetlenie záhradných ciest a terás. Súčasťou balenia je tŕň (k ľahkému upevnenie do zeme), a hmoždinky so skrutkami na upevnenie do pevného povrchu.
Špecifikácie:
Svetelný zdroj je dodávaný súčasne so svietidlom. Hmoždinky a skrutky, alebo tŕň sú súčasťou balenia. K ukotvenie do pevného povrchu je vhodné použiť skrutky a hmoždinky, pre upevnenie do zeme tŕň. Transformátor nie je súčasťou balenia a objednáva sa samostatne.
Technické parametre:
| Príkon | 1 W |
| Svetelný zdroj | LED |
| Typ LED | 12 x teplá biela |
| Patice | GU5.3 |
| Teplota farby | 3000 °K |
| Napájacie napätie | 12 V AC |
| Pripojovací kábel | 2 m SPT-1 |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -20 až +50 ° |
| Typ osvetlenia | Vonkajší stĺpik |
| Počet svietidiel | 1 |
| Rozmery | 61 x 11 cm |
| Materiál | Nerez oceľ |
| Farby | Nerez |
| Montáž | Skrutky/tŕň |
| Možnosť výmeny zdroja . | Áno |
| IP krytie | IP 44 |














