- Úvod
- Záhradné osvetlenie - 12V
- Alder, 2 W, LED
Alder, 2 W, LED

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 1
- Súvisiaci tovar7
Alder, 2 W, LEDSkladom25,79 €/ ks20,97 € bez DPH
Vonkajší Power LED Spot reflektor s napájaním 12 V Alder. Vhodný k nasvieteniu okrasných drevín a rôznych dekorácií v záhrade, alebo osvetlenie rastlín v interiéri budov.
Špecifikácia:
Súčasťou balenia sú skrutky a hmoždinky na upevnenie do pevného povrchu a plastový tŕň so závitom umožňujúci ľahké ukotvenie do zeme. Transformátor je nutné prikúpiť samostatne.
Svetelný zdroj je vymeniteľný.
Technické parametre:
| Príkon | 2 W |
| Svetelný zdroj | LED |
| Typ LED | Power LED |
| Pätica | GU5.3 |
| Teplotafarby | 2700 - 3300 ° K |
| Napájacie napätie | 12 V AC |
| Pripojovací kabel | 1 m STP-1 |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -20 až +50 ° |
| Typ osvetlenia | Vonkajšie |
| Počet svietidiel | 1 |
| Rozmery | 6,5 x 8,5 cm |
| Materiál | Plast |
| Farba | Antracit |
| Montáž | Šróby |
| Možnosť výmeny svetelného zdroja | Áno |
| IP krytie | IP 44 |
















