- Úvod
- Záhradné osvetlenie - 12V
- Spoty a reflektory
- Alder sada, 3x 2 W, LED
Alder sada, 3x 2 W, LED

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 1
- Súvisiaci tovar7
Alder sada, 3x 2 W, LED3-7 dnů94,76 €/ ks77,04 € bez DPH
Sada troch dekoratívnych vonkajších LED svietidiel s napájaním 12 V AC a nízkou spotrebou určených na osvetlenie záhonov, skaliek a ciest v záhradách a ďalších exteriéroch. Sadu je možné rozširovať pomocou samostatných zakúpených svietidiel.
Špecifikácia:
Balenie obsahuje skrutky a hmoždinky na montáž do pevného povrchu a plastový tŕň so závitom umožňujúci rýchle ukotvenie do zeme.
LED svetelné jednotky je možné meniť.
V sade je 8 m dlhý hlavný napájací kábel (IP 44) so 4 rozbočovacími konektormi a napájací transformátor 230/12 V AC, 10,5 W.
Každé svietidlo je vybavené napájacím káblom dĺžky 1 ms konektorom P & P
Technické parametre:
| Príkon | 2 W |
| Svetelný zdroj | LED |
| Typ LED | Power LED |
| Pätica | GU5.3 |
| Teplota farby | 2700 - 3300 ° K |
| Napájacie napätie | 12 V AC |
| Pripojovací kábel | 8 a 1 m STP-1 |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -20 až +50 ° |
| Typ osvetlenia | Vonkajšie |
| Počet svietidiel | 3 |
| Rozmery | 6,5 x 8,5 cm |
| Materiál | Plast |
| Farba | Antracit |
| Montáž | Šróby |
| Možnosť výmeny svetelného zdroja | Áno |
| IP krytie | IP 44 |

















