- Úvod
- Vodný program
- Letný vodovod
- GARD-RAIN 15-ND s mosadzným ventilom
GARD-RAIN 15-ND s mosadzným ventilom

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Súvisiaci tovar2
GARD-RAIN 15-ND s mosadzným ventilomSkladom19,49 €/ ks15,85 € bez DPH
Šachtica "GARD - RAIN 15" je vhodná pre pripojenie hadice s použitím výhradne na záhradách. Najčastejšie použitie pre záhradné letné rozvody vody, kde je bežný prevádzkový tlak vo vodárni okolo 4-6 barov. V systémoch s vyšším tlakom alebo pri pripojení na vodovodný rad je nutné predradiť redukčný ventil. Na zimu nutné vypúšťať !
| Priemer veka | 21 cm |
| Priemer dna | 17,5 cm |
| Výška šachtice | 13 cm |
| Doporučený pracovný tlak | 4 - 6 bar |
| Max . doporučený prietok | 2 m3/hod |
| Pripojenie | vnútorný závit |
| Dimenzia pripojovacieho závitu | 3/4" |
| Konštrukcia ventilu | guľový |
| Nutné zazimovanie | Áno |
| Materiál | polypropylén |
| Farba | zelená |
| Perforácia dna | Áno |
| Náhradné diely | Áno |













