- Úvod
- Umelé živé ploty
- LEAVES PL - listnaté ploty
- HEDERA ACER, rozmer rolky 1,0x2,0 m
HEDERA ACER, rozmer rolky 1,0x2,0 m

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 2
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar4
HEDERA ACER, rozmer rolky 1,0x2,0 mNaskladnenie jún 202647,06 €/ bal38,26 € bez DPH
| Tvar listu | Trojprstý dlanitý + brečtan |
| Typ balenia | Rola |
| Dĺžka role | 2,0 m |
| Výška role | 1,0 m |
| Plocha balenia | 2,0 m2 |
| Rozmer balenia | 105 x 14 x 14 cm |
| Typ nosiča | Plastový raster |
| Materiál nosiča | PE polyethylen |
| Rozmer ok v nosiči | 5,5 x 5,5 cm |
| Materiál listu | Polyester + PE |
| Viacfarebný | Áno |
| Farba lista | Svetlo a tmavo zelená |
| Obojstranný | Nie |
| UV odolnosť | Áno |
| Mrazuvzdornosť | Áno |
| Vodeodolnosť | Áno |
| Tvarovateľný nožnicami | Áno |
| Použitie v horizontálnej polohe | Nie |
| Nastaviteľná transparentnosť | Nie |
| Tieniaca sieť na zadnej strane | Nie |
| Vzhľad panašovaných okrajov | Nie |
Použitie:
Postavte si rýchlo umelý živý plot a skryte tak svoju záhradu pred zvedavými pohľadmi okoloidúcich a susedov.
Špecifikácia:
Nosný rám pozostáva z plastovej PE mriežky s okami približne 5,5 x 5,5 cm.
Materiál listov: polyester + PE.
Ozdobnú časť plota tvoria skupiny trojprstých listov v tvare dlane, ktoré sú vpletené do plastovej mriežky spolu s listami brečtanu. Listy imitujú živý plot z listnatých stromov, ako je javor alebo vinič v kombinácii s brečtanom. Listy sú v rôznych veľkostiach a v dvoch odtieňoch zelenej farby. Rozloženie listov je opticky jednostranné.














