- Úvod
- Záhradné osvetlenie - 12V
- Voľne stojace svietidlá
- Kolossos, 1,5 W, LED
Kolossos, 1,5 W, LED

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Súvisiaci tovar7
Kolossos, 1,5 W, LED3-7 dnů123,86 €/ ks100,70 € bez DPH
Najčastejšie sa používa na osvetlenie záhradných ciest a terás. Súčasťou balenia je tŕň (k ľahkému upevnenie do zeme), a hmoždinky so skrutkami na upevnenie do pevného povrchu.
Špecifikácie:
Svetelný zdroj je dodávaný súčasne so svietidlom. Hmoždinky a skrutky, alebo tŕň sú súčasťou balenia. K ukotvenie do pevného povrchu je vhodné použiť skrutky a hmoždinky, pre upevnenie do zeme tŕň. Transformátor nie je súčasťou balenia a objednáva sa samostatne.
Technické parametre:
| Príkon | 1,5 W |
| Svetelný zdroj | LED |
| Typ LED | 20 x biela MR16 |
| Patice | GU5.3 |
| Teplota farby | 6000 ° K |
| Napájacie napätie | 12 V AC |
| Pripojovací kábel | 2 m SPT-1 |
| Rozsah prevádzkovej teploty | -20 až +50 ° |
| Typ osvetlenie | Vonkajší stĺpik |
| Počet svietidiel | 1 |
| Rozmery | 60 x 11 cm |
| Materiál | Poly resin + sklo |
| Farba | Antracit |
| Montáž | Šróby/tŕň |
| Možnosť výmeny svetelného zdroja | Áno |
| IP krytie | IP 44 |
















