- Úvod
- Záhradné osvetlenie - 12V
- Voľne stojace svietidlá
- Nepos, 3 W, LED
Nepos, 3 W, LED

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Súvisiaci tovar7
Nepos, 3 W, LED3-7 dnů90,90 €/ ks73,90 € bez DPH
Nepos je elegantný 12V vonkajšie svietidlo vybavené tienidlom zo skla. Toto svietidlo je štandardne dodávané s predinštalovaným LED zdrojom s príkonom 3 W. Svietidlo je vhodné na osvetlenie terás, príjazdových ciest a chodníkov v záhrade.
Špecifikácie:
Súčasťou balenia je svetelný zdroj. Súčasťou balenia je aj kotviaci a upevňovací materiál. Kotvenie svietidlá do pevných povrchov sa vykonáva pomocou hmoždiniek a skrutiek, ktoré sa inštalujú do predpripravených otvorov v spodnej časti svietidla. Pre upevnenie svietidlá do zeminy použite kovové tŕne, ktoré sú tiež súčasťou balenia. Balenie neobsahuje transformátor, ktorý sa objednáva samostatne.
Technické parametry:
| Příkon | 3 W |
| Světelný zdroj | LED |
| Typ LED | 20 x bílá MR16 |
| Patice | GU5.3 |
| Teplota barvy | 3000 °K |
| Napájecí napětí | 12 V AC |
| Připojovací kabel | 2 m SPT-1 |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 ° |
| Typ osvětlení | Venkovní sloupek |
| Počet svítidel | 1 |
| Rozměry | 40 x 11 cm |
| Materiál | Poly resin + sklo |
| Barva | Bílý kámen |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ano |
| IP krytí | IP 44 |
















