- Úvod
- Záhradné stĺpiky
- Kovaný záhradný stĺpik, 2 kohúty, záves - antracitový
Kovaný záhradný stĺpik, 2 kohúty, záves - antracitový

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar2
Kovaný záhradný stĺpik, 2 kohúty, záves - antracitovýSkladom159,58 €/ ks129,74 € bez DPH
Kovaný vodovodný stĺpik v antracitovej farbe na záhrady rodinných domčekov. Záhradný stĺpik je dodávaný vrátane 2 moderných ventilov a bočného závesu na hadice.
Technické parametre:
| Pripojovací závit (vonkajší) | 1/2" |
| Max. pracovný tlak | 5 bar |
| Celková výška | 125 cm |
| Výška nadzemnej časti | 105 cm |
| Vonkajší priemer stĺpika | 60 mm |
| Farba | Antracit |
| Vnútorný priemer stĺpika | 55 mm |
| Hrúbka steny stĺpika | 2,5 mm |
| UV ochrana | Áno |
| Nadzemná inštalácia | Áno |
| Nutné zazimovánie | Áno |
Spôsob inštalácie:
Pre spevnené povrchy (dlažby, drevené terasy, betón) možno k ukotveniu použiť kotviace pätku.
Pre trávnaté a ostatné plochy je ideálny stĺpik obetónovať. Spodná časť vodovodného stĺpika sa zapustí do betónového lôžka, ktoré bude spoločne s prípojným miestom umiestnené pod zemou. Spoločne s prípojným miestom sa potom betónové lôžka zahrnie vhodným materiálom (hlinou, štrkom, apod). POZOR! Prípojné miesto sa zabetónovať nesmie!











