- Úvod
- Záhradné stĺpiky
- Elektrostĺpiky
- Nerezový záhradný ELEKTROSTĹPIK
Nerezový záhradný ELEKTROSTĹPIK

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar1
Nerezový záhradný ELEKTROSTĹPIKNie je skladom82,92 €/ ks67,41 € bez DPH
Nerezový záhradný ELEKTROSTĹPIK slúži pre pripojenie elektrospotrebičov v priestore Vašej záhrady.
Technické parametre:
| Krytie | IP 55 |
| Farba stĺpika | Šedá |
| Celková výška | 75 cm |
| Výška nadzemnej časti | 55 cm |
| Vonkajší priemer stĺpika | 60 mm |
| Vnútorný priemer stĺpika | 55 mm |
| Hrúbka steny stĺpika | 2,5 mm |
| UV ochrana | Áno |
| Nadzemná inštalácia | Áno |
Spôsob inštalácie:
Pre spevnené povrchy (dlažby, drevené terasy, betón) možno k ukotveniu použiť kotviace pätku.
Pre trávnaté a ostatné plochy je ideálny stĺpik obetónovať. Spodná časť stĺpika sa zapustí do betónového lôžka, ktoré bude spoločne s prípojným miestom umiestnené pod zemou. Spoločne s prípojným miestom sa potom betónové lôžka zahrnie vhodným materiálom (hlinou, štrkom, apod).












